Термомікс ТМ6: Все що потрібно знати про новий кухонний чудо-робот

Сьогодні ми хочемо вас познайомити не просто з кухонним комбайном, а з справжнім кулінарним помічником, який давно вже використовують професійні шеф-кухарі у себе в ресторані і мільйони домогосподарок у себе на кухнях - Термомікс ТМ6 (Thermomix TM6).

Новий кухонний апарат від компанії Vorwerk - це рівноцінна заміна всім кухонним приладам. Творці Thermomix змогли об'єднати такі операції, як змішування-подрібнення з приготуванням готового блюда. Якщо описати основні дії кухонного апарату двома пропозиціями, то вони б були такими:

"Усі кулінарні процеси відбуваються в одній ємності, ця чудо-машина сама зважує, змішує, подрібнює, емульгує, пюрує, нагріває в замкнутому просторі або на пару, і навіть сама себе миє. Все це відбувається автоматично, коли ви вибираєте певну програму, в новій моделі Thermomix TM6 - в наявності десятки тисяч рецептів, які знаходяться безпосередньо в ньому."

Thermomix - найпопулярніший кухонний робот в світі

Термомікс призначений для професійного використання і може витримувати серйозні навантаження, тому він вже давно став справжньою кінозіркою! Чудо-робот від Vorwerk ви можете побачити в таких знаменитих фільмах як: "Смак життя", "Шеф Адам Джонс" …

Якщо говорити про знаменитостей, то Thermomix вже обрали такі світові кухарі, як Хестон Блюменталь, Мішель Ру та інші …

Thermomix на домашній кухні. Відгуки власників.

"Раніше я не пекла часто, тому що не любила замішувати тісто. Тепер за мене це робить Thermomix. Я намагалася готувати прості страви, щоб не витрачати час і сили на обробку продуктів. Тепер на приготування морквяно-яблучної запіканки йде 10 хвилин".
(С) Tess03

"Перша причина моєї покупки Thermomix - різноманітність страв! Завдяки цьому апарату стало легко готувати здорову їжу. Більшість людей пишуть у відгуках, що стали готувати багато соусів і тіста в Термомікс, але не моя сім'я. Навпаки, тепер ми готуємо страви на пару".
(С) Katerina Zlobina

Що кажуть про Термомікс чоловіки?

"Найголовніше ноу-хау в цьому апараті, яке мене вразило наповал - це те, що тут є сенсорний екран і можливість готувати страви за рецептами, які записані в спеціальному рецептурному чипі."
Примітка: відгук про модель Thermomix TM 5.
(C) Andrey_88

Нові режими і функції Thermomix TM6

Термомікс ТМ6 здивує вас своїми функціями, адже він може збивати, подрібнювати, карамелізовувати, обсмажувати, емульгувати, варити на пару і не тільки …

Нові режими кухонного апарату TM6:

  • Повільне приготування. "Slow cook" (Тушкування)
  • Режим "Pre-Clean" (Очищення вашого апарату)
  • Нова функція кип'ятіння.
  • Тепер можна готувати навіть страви Sous-vide
  • Режим Ферментації
  • Карамелізація
  • Режим Turbo (до 10700 обертів на хвилину!)

Детальніше про режими Thermomix 6 можна дізнатися в статті - “Нові функції Thermomix TM6. Чим вас здивує оновлений кухонний робот ТМ6!?”

Як підсумок, можна задати собі питання: Чи вартий цих грошей Thermomix TM6!? А ціна на кухонний чудо-робот не маленька і часто варіюється від курсу євро.

Від себе можемо сказати, що однозначно так, вартий! Наші шеф-кухарі кулінарної студії вже не перший рік використовують кухонний робот Thermomix і одноголосно рекомендують його як шеф-кухарям, так і любителям або студентам Chef’s Academy.

Купити Термомікс ТМ6 найкраще в магазині інноваційної кулінарії Chef's Shop - посилання.