Проведи час зі смаком!

Корпоратив

Детальніше

Святкуй найважливіший день у році незвично та смачно!

День народження

Детальніше

Унікальна в Україні гастроподія

Chefs Table

Детальніше

Для справжніх любителів страв з димком!

BBQ Roof Party

Детальніше

Ваша кулінарна подія на нашій професійній кухні

Оренда студії

Детальніше

Курси для кулінарних аматорів!

GASTROLOVE

Детальніше
Швидка організація свята!

Організуємо будь-який захід в найкоротші терміни!

Професійна шеф-команда

Наші шеф-кухарі мають досвід роботи більше 10 років!

Зручне розташування студії

Студія знаходиться
в 2 хвилинах ходьби
від м. КПІ

Супер умови для клієнтів

Побажання до меню і свій алкоголь. У нас є все!

Про студію

GastroLOFT - це кулінарний простір, створений командою Chefs-Academy. Тут змішуються досвід шеф-кухарів і ваші бажання в гармонійні смакові поєднання. Відчуйте гостинність і креативність атмосфери кулінарної студії, завдяки фотографіям, які ми створили спеціально для вас.

Оренда студії

Унікальність студії

Команда

Команда кулінарної студії GastroLoft - це група людей, які живуть і працюють в своє задоволення, реалізовують себе і розкривають своє покликання.

Шеф-кухарі студії мають досвід роботи більше 10-ти років в ресторанах і готелях Києва з навичками відкриття закладів та управління командою.

Головною особливістю, ми називаємо вміння і бажання ділитися набутим багаторічним досвідом, з гостями кулінарної студії.

Детальніше

Розташування

Розташування кулінарної студії GastroLoft, є однією з її переваг. Студія знаходиться в центральному районі Києва, в 2х хвилинах ходьби від станції м. Політехнічний інститут.

Біля студії є платна і безкоштовна парковки.

Сама студія розташована в бізнес центрі з прохідною системою. Адреса: проспект Перемоги, 24, 25 поверх, тел 093 386 02 36

Детальніше

Обладнання

Кулінарна студія GastroLoft укомплектована сучасним професійним ресторанним обладнанням та інвентарем для реалізації широких можливостей. Завдяки технічному оснащенню на базі кулінарної студії можуть проводитися як кулінарні курси, так і спеціалізовані майстер-класи з молекулярної кухні, кондитерського мистецтва, випічці хліба, приготування стейків. Більше інформації щодо технологічного оснащення студії в розділі Оренда.

Детальніше

Пропозиції від GastroLOFT

Кулінарні курси

Відвідай майстер-класи від професіоналів ножа!

Детальніше

День народження

Веселощі і радість в найяскравіший день у році!

Детальніше

Корпоратив

Святкуйте корпоратив незвично та смачно!

Детальніше

Молекулярне шоу

Настав час створити яскраву презентацію!

Детальніше

Оренда студії

Профессійна студія европейського зразка!

Детальніше

GastroLOFT - більше, ніж кулінарія

Що може запропонувати наша кулінарна студія GastroLoft КПІ?Ми надаємо практично всі основні кулінарні послуги:
1. Оренда кулінарної студії в Києві - провести свято, фотосесію, відпрацювати рецепти перед відкриттям ресторану або приготувати замовлені клієнтами страви на професійній кухні - величезний кулінарний простір у вашому розпорядженні!;

2. Проведення свят - оригінальний день народження, веселий і яскравий кулінарний корпоратив, фуршет або дитяче свято - ми зробимо будь-який важливий для вас день незабутнім, приємним і, само собою, неймовірно смачним!;

3. Кулінарні курси в Києві - цікаве і насичене навчання як для новачків, які не мають практично ніякого кулінарного досвіду, так і для професіоналів, які бажають підвищити майстерність;

4. Послуги кейтерінгу - створимо свято в будь-якій точці столиці, забезпечимо смачний супровід події, організовуємо незабутнє шоу молекулярної кухні та багато іншого.

Розгорнути

Наші партнери